O Firmie

Logo PMSport

Istniejący od 1995r. PM Sport jest obecnie synonimem sportów zimowych, a przede wszystkim marki Rossignol, której jest wyłącznym przedstawicielem w Polsce. Jego założyciele, Paweł Lewandowski i Michał Wojtiuk (PM) przez lata konsekwentnie i z pasją budowali wizerunek tego znakomitego francuskiego producenta. W 1996r. do firmy dołączyli: Paweł Miniakowski oraz Bartosz Hamera, od 2009r. współwłaściciel firmy.

Doświadczenie zdobyte we współpracy z Rossignol’em pozwoliło Pm Sportowi podjąć wyzwania takie jak: współpraca z Quiksilver Corporation, Cebe, Naish Hawaii czy stworzenie sieci sklepów detalicznych Quiksilver – Rossignol Shops.

W chwili obecnej firma Pm Sport koncentruje swoją działalność na dystrybucji w Polsce marek z Rossignol Group (Rossignol, Dynastar, Lange, Look, Kerma) oraz Peak Performance, POC, Julbo, Kjus i Electric.
We wrześniu 2011r. firma otworzyła w Krakowie pierwsze sklepy swojego nowego konceptu detalicznego- ADVENTURE SPORTS. Celem przyświecającym ich otwarciu jest podniesienie prestiżu i wizerunku marek dystrybuowanych przez Pm Sport, dzięki pokazaniu ich w szeroki i wyjątkowy sposób.